O echipa tanara, dar experimentata

O echipa vesela, dar ambitioasa. O echipa care iubeste provocarile. O echipa careia ii place sa fie doar buna dispozitie. Stii ca nu se poate sa fii bine dispus daca nu ai succes, nu?

Agentia de marketing online The Markers in cifre

5

Ani experienta in campanii nationale si internationale

10

Membri ai echipei, cu experienta de peste 10 ani in publicitate si marketing online

150

Companii cu care am lucrat

700

Campanii gestionate

50

Site-uri create

3 milioane

de euro – bugete de marketing gestionate

Viziunea noastra

Este reprezentata printr-un mediu de afaceri sanatos, care functioneaza dupa principii morale etice si sanatoase, un mediu de afaceri care crede in marketingul online si are intotdeauna atentia tintita catre rezultate si atingerea obiectivelor.

Misiunea noastra

Este aceea de a ajuta companiile romanesti sa se dezvolte prin campanii de marketing online eficiente şi profitabile.

Valorile in care credem si pe care clientii nostri le vad in noi

Facem intotdeauna ceea ce promitem ca facem, cand promitem ca facem.

Integritate

Avem grija sa pastram o relatie apropiata cu toti clientii si partenerii nostri. Aceasta se vede prin faptul ca fiecare dintre clientii nostri este vizitat cel putin o data pe luna, i se scrie cel putin o data pe saptamana, i se raspunde la un email in cel mult 24 de ore si i se intoarce un apel pierdut in maximum 3 ore.

Comunicare

Implementam, administram si optimizam doar acele campanii care aduc rezultate masurabile in afacerea clientului nostru.

Orientare catre rezultate

Pentru a fi mai buni an de an pentru clientii nostri, investim in dezvoltarea noastra prin participarea periodica la traininguri, conferinte si seminarii si prin procese interne de coaching si mentorship. In acelasi timp, ne informam in continuu astfel incat sa fim la zi cu cele mai noi metode de marketing si promovare.

Evolutie

Tuturor celor implicati in activitatile agentiei noastre le place ceea ce fac si asta se vede in buna dispozitie pe care o transmitem si celor care lucreaza cu noi.

Entuziasm

Toate campaniile livrate catre clientii nostri se bazeaza pe idei proaspete, originale, ce au impact. Astfel, in fiecare luna le propunem clientilor noi metode de promovare care sa aduca succes afacerii lor.

Creativitate

Echipa noastra

Alex Dinu

Sales and Marketing Specialist
Managing Partner
alexd@themarkers.ro

Claudia Caraba

Account Manager
Creative Strategist
claudia@themarkers.ro

Madalina Catu

Communication Specialist
Copywriter
madalina@themarkers.ro

Cristiana Manea

Social Media Specialist

cristiana@themarkers.ro

Alexandra Dragalan

Content Writer
alexandra@themarkers.ro

Anca Asanache

Junior Content Writer
anca@themarkers.ro

Andreea Dinu

Online Advertising Specialist
andreea@themarkers.ro

Tudor Constantin

Tudor Sid

Programmer & Web Developer
tudor@themarkers.ro

Adrian Ruseanu

Graphic Designer
adrian@themarkers.ro

Afacerea ta este provocarea noastra.

Hai sa ne povestesti despre ea la o cafea!